Kurs na wózki widłowe jezdniowe i podnośnikowe

Celem kursy na wózki widłowe jest uzyskanie kwalifikacji do pracy z wózkami widłowymi jezdniowych. Nasz kurs na wózki widłowe to zajęcia praktyczne i teoretyczne, w tym zdobycie możliwości używania w spsób bezpieczny butli gazowych (LPG). Warunkiem uczestnictwa w kursie na wózki widłowe jest zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy wózka widłowego jezdniowego. Innym warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat.

Uprawnienia na wózki widłowe

Wydajemy Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki. wydajemy certyfikaty w obcym języku:

– angielskim i niemieckim

Po zakończeniu naszego kursu na wózki widłowe mają Państwo szansę na przystąpienie do egzaminu nadzorowanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Po pozytywnym zakończeniu egzaminu zdobędą Państwo certyfikat I ,II lub III WJO.

Ośrodek pomaga w organizowaniu egzaminu!

Dzięki naszym kursom na wózki widłowe zdobędziesz uprawnienia i wiedzę!

Znalazłeś kurs dla siebie? Zapytaj o warunki finansowania, miejsce kursu i zapisz się już dzisiaj.

kom: 696-105-999 | poczta@zawodowy.eu

Zapisz się

Sprawdź czy jesteśmy już w twoim mieście

Zapisz się niezobowiązująco przez formularz

Skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów


Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem serwisu zawodowy.eu i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej drogą elektroniczną na mój adres e-mailowy wskazany powyżej oraz jego wykorzystywanie do celów informacyjnych oraz marketingu bezpośredniego przez Firma szkoleniowa Zawodowy Adam Irzyk.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma szkoleniowa Zawodowy Adam Irzyk, ul. T. Rejtana 18, 33-300 Nowy Sącz, NIP: 737-192-04-83 i partnerów dla celów związanych z realizacją usługi.